Trussardi

Značka Trussardi byla založena v roce 1911 ve městě Bergamo v Itálii. Prvním úspěšným obchodním artiklem firmy byly luxusní rukavice. Díky novým způsobům výroby a inovativním materiálům se stala značka Trussardi celosvětově známou a uznávanou. Rychle se stala synonymem pro kvalitu a eleganci. Na konci šedesátých let vstoupila firma na trh s doplňky a špičkovými oděvy.

V 80. letech přišly na trh džíny, brýle, parfémy a kabelky. V 90. letech značka expandovala do celého světa.

Móda je založena na komfortu, pohodlí a spontánnosti. Trussardi má status duše a budoucnosti italského stylu. Např. kůže je exkluzivní, luxusní a vytříbený materiál, který se v podání značky Trussardi změní v něco neodolatelného.

Značka TRUSSARDI je symbolem italského úspěchu a dokonalosti.

Zachovává si svou tradiční eleganci, přesto je moderní, sofistikovaná a rafinovaná s extrémním důrazem na detail. Výběr kůže a materiálů je bezkonkurenční, vyznačuje se nekompromisní kvalitou a jedinečným zpracováním.

Logo Chrta "The Greyhound" je symbolem hbitosti a energie, což značku TRUSSARDI přesně vystihuje a odlišuje od ostatních.

Kolekce značky TRUSSARDI jsou určené těm, kteří se chtějí v ulicích velkoměsta odlišovat a vyznávají snadno kombinovatelnou módu a nadčasový styl. 

Nejprodávanější produkty značky Trussardi

Zobrazit všechny produkty
Přihlásit se
200 Kč na nákup