Scott

Vznik dnes už velmi známé švýcarské značky SCOTT sahá až do roku 1958, kdy Ed Scott přišel s nápadem vyrobit první lyžařskou hůlku z aluminia.

V dnešní době už je značka SCOTT předním světovým výrobcem kol a kompletního vybavení pro cyklistiku, zimní sporty, běh a outdoor.

SCOTT, to je INOVACE, TECHNOLOGIE a DESIGN a představuje nejširší portfolio produktů sportovního vybavení. Inženýři značky SCOTT úzce spolupracují s vrcholovými sportovci a jejich zkušenosti přenášejí do výroby.

Nepřetržitý vývoj v inovacích a využití nejlepších technologií v produktech značky SCOTT jsou prostřednictvím široké nabídky zboží určeny všem sportovním nadšencům.

Dnes nenabízí značka Scott pouze hůlky, ale veškerý lyžařský sortiment, jako například lyže Scott, snowboardy, lyžařské hole, helmy na snowboard, Scott brýle, rukavice, batohy Scott a také zimní oblečení. Známé jsou i jejich prvotřídní produkty pro cyklistiku (jízdní kola Scott, cyklotašky,...), běh a motosport. Široká nabídka oblečení Scott není výjimkou.

200 Kč na nákup