Makeup Revolution

Dekorativní značka Makeup Revolution putující přímo z Londýna přináší revoluci v oblasti líčení a make-upu. Aktuálně jedna z celosvětově nejrychleji rostoucích deko značek nabízí pestrou nabídku kvalitní dekorativní kosmetiky a jejího příslušenství pro každou ženu. Makeup Revolution se stala populární nejen díky svým kvalitním a cenově dostupným paletkám očních stínů, které nabízí vysoce pigmentované a pestré stíny všech barev, ale také díky nabídce stále se rozšiřujícího sortimentu a pravidelného uvádění dekorativních novinek na světový trh.

V sortimentu značky tak naleznete stálice, jako jsou paletky očních stínů v základní cenové hladině, ale také další mimořádně kvalitní a cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, jakou jsou paletky korektorů, rozjasnovačů, tvářenek, pudrů, široký výběr rtěnek a štětců a jejich příslušenství. Vybírat můžete z designově různorodých avšak praktických baleních v základní i vyšší cenové hladině.

Filozofií značky Makeup Revolution je kvalita, cenová dostupnost pro všechny dívky a ženy, hravost designu, rychost, flexibilita v podobě pravidelných uvádění novinek na trh a také fakt, že značka netestuje produkty na zvířatech. 

Nejprodávanější produkty značky Makeup Revolution

Zobrazit všechny produkty
Přihlásit se
200 Kč na nákup