Calvin Klein

Calvin Klein je jedním z předních módních domů a marketingových studií na světě. Navrhuje a prodává dámské a pánské návrhářské sběratelské oděvy a řadu dalších výrobků, které jsou vyráběny a uváděny na trh prostřednictvím rozsáhlé sítě licenčních smluv a dalších opatření na celém světě. Brandy/lifestylové značky zahrnují Calvin Klein Collection, Calvin Klein Platinum Label, Calvin Klein Jeans a Calvin Klein spodní prádlo.

Produktové řady pod různými značkami značky Calvin Klein zahrnují dámské šaty a obleky, pánské obleky a oblečení na míru, pánské a dámské sportovní oblečení a sběratelské oblečení, golfové oblečení, džínové oděvy, spodní prádlo, vůně, brýle, sportovní oblečení, punčochové zboží, obuv, plavky, šperky, hodinky, svrchní oděvy, kabelky, drobné kožené zboží a bytové zařízení (včetně nábytku).

Značku Calvin Klein vlastní společnost PVH Corp., která je jednou z největších světových oděvních společností na celém světě. Je to světově největší značka pro distribuci košil a doplňků na krk a prodává řadu výrobků vlastních značek Van Heusen, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, IZOD, Arrow a Speedo USA a dalších, licencovaných značek, jako jsou Geoffrey Beene, Kenneth Cole New York, Kenneth Cole Reakce, BCBG Max Azria, BCBG Attitude, MICHAEL Michael Kors, Sean John, Chaps, Donald J. Trump Signature Collection, JOE Joseph Abboud a Perry Ellis Portfolio.

Reklamní kampaně společnosti Calvin Klein bývají inspirovány význačnými událostmi a celebritami a vždy na sebe strhávají společenskou pozornost.  

Nejprodávanější produkty značky Calvin Klein

Zobrazit všechny produkty
Přihlásit se
200 Kč na nákup