Vrácení a reklamace zboží

Vrácení zboží

Jednoduše nám zboží pošlete zpět na naše náklady. V balíčku naleznete etiketu České pošty, kterou nalepíte na balík. Etiketa je předplacená a za zpětné zaslání nic neplatíte. K balíčku je nutné vyplnit podací lístek a na etiketu dopsat odesílatele, tzn. vás. Do balíčku nezapomeňte vložit čitelně vyplněný vratkový/reklamační formulář (ke stažení zde). Vyřízení trvá přibližně 15 pracovních dní, ale většinou to stihneme i dříve.

Z hygienických důvodů není možné vracet rozbalené spodní prádlo. Pokud zákazník toto zboží vyjme z uzavřeného obalu, v němž je dodáváno, není z hygienických důvodů možné odstoupení od smlouvy ve 14denní lhůtě (§ 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v účinném znění. 

Reklamace

V případě reklamace postupujte stejně jako při vrácení zboží ve 14 dnech. Vyplňte vratkový/reklamační formulář (ke stažení zde) a zároveň nám pošlete krátký email se stručným popisem reklamace a fotografií závady (na adresu info@bigbrands.cz). Reklamační proces může trvat nejdéle 30 dní.

Reklamační řád naleznete zde.

Adresa pro zaslání zboží (shodná s etiketou ČP v balíčku)

Reklamační oddělení BigBrands.cz
Hala č.9
K Vypichu 1108
252 19 Rudná u Prahy

200 Kč na nákup