POVINNÁ VÝBAVA NA LÉTO

Ať vyrážíte na pláž, do města nebo třeba na hory, je to jedno, u nás si nakoupíte vše a budete stále trendy. #ZIJUFASHION

A vše skladem. Do dvou dnů u vás doma! Slevy až 85 %.


Pláž

Těšíte se za sluníčkem, až si rozbalíte lehátko a budete doplňovat vitamín D? :) K tomu potřebujete potřebnou výbavu: nové plavky, nové sluneční brýle, nové sandálky, nový plážový ručník. A samozřejmě se nesmíte zapomenout chránit před UV paprsky, takže do tašky ještě přibalíte opalovací krém. Vše na jednom místě máte u nás ✔

Sluneční brýle
Opalovací kosmetika
Plavky

Sandálky a žabky
Plážové ručníky a osušky

Chystáte se v létě po evropských městech nebo po krásách Čech? Pohodlí je základ. Vybrali jsme pro vás to nejlepší v podobě šortek, pohodlných topů a slip-on bot >> pohodlnost + být trendy se nevylučuje. ???? Doplňte outfit pěknou kabelkou a můžete vyrazit.

Šortky
Dámský top
Slip-on, espadrilky

Šaty
Kabelky

I v práci je potřeba svůj outfit přizpůsobit letním dnům. Inspirujte se naším výběrem módní kolekce oblečení a kabelek. Krásný šperk se potom hodí i na večerní drink.

Móda do práce
Kabelky do práce

Lodičky, mokasíny
Lodičky, mokasíny

V létě se člověk potřebuje občas trochu ochladit, co vyrazit na hory? Tam je vždy příjemně. Být na horách neznamená nejít s módou. Náš výběr sportovního oblečení a obuvi se vám bude jistě líbit.

Móda na hory
Boty na hory

Cestovatelské drobnosti

Přihlásit se
200 Kč na nákup