Nejčastější dotazy

Automatické emaily mohou přijít do nevyžádané pošty Vašeho emailu, tzv. SPAMu. Zkontrolujte si i tuto složku. Nic? Zavolejte nám. Pokud se objednávka uskutečnila, najdeme ji podle Vašeho telefonního čísla nebo emailu, které jste do objednávky zadal/a.
Je nám líto, ale v tuto chvíli nejsme schopni objednávky slučovat.
Napište nám či zavolejte na zákaznickou podporu. Budeme potřebovat číslo Vaší objednávky a informaci, co a jak potřebujete změnit.
Něco za něco. Výhodné ceny nemáme jen tak. Naši dodavatelé potřebují více času na dodání zboží, na oplátku nám cenu zboží (výrazně) poníží.
Nejsme klasický eshop a zboží nemáme skladem. Snažíme se objednávat to, co je aktuálně trendy a ne vždy mají naši dodavatelé dost kousků pro všechny.
Zboží objednáváme u dodavatele až po skončení kampaně. Víme přesný počet kusů a velikostí, které potřebujeme a více jich neobjednáváme.
Jednoduše zašlete zboží zpátky k nám. V sekci “Vrácení a reklamace” se dozvíte, že náklady spojené s dopravou zpět k nám hradíme my a na vrácení máte 14 dní od převzetí balíčku.
Předpokládaný termín doručení se dozvíte už před objednáním v detailu zboží. Následně bude tato informace viditelná v potvrzovacím emailu o objednávce a na Vašem profilu v sekci “Moje objednávky”. V případě posunutí termínu doručení budete včas informováni.
Bohužel. Jakmile máme v systému informaci o tom, že se nám balíček vrací, nelze ho znovu poslat k Vám. Je nutné reagovat včas a nečekat na poslední pokus kurýra.
Uloženka Vám balíček pohlídá po dobu 7 dní. Pokud je to málo, sami si jeho uložení můžete prodloužit o 3 dny. Stačí zadat číslo Vašeho balíčku do sledování na Uloženka.cz. V případě, že jsou pro Vás 3 dny málo, zavolejte nám či napište. Dobu uschování Vám můžeme ještě o pár dní prodloužit.
Šetříme životní prostředí a proto fakturu zasíláme v elektronické podobě emailem. Při platbě předem do několika hodin a při platbě při převzetí balíčku cca do týdne.
Z hygienických důvodu není možné vrátit spodní prádlo a punčochové zboží.
V emailu naleznete proklik pro odhlášení odběru novinek. Stejně tak můžete učinit na Vašem profilu v sekci “Seznam newsletterů”. Nedaří se? Pošlete nám emailovu adresu, kterou chcete odhlásit z odběru novinek. Uděláme to za Vás.
K přihlášení na BigBrands musíte mít na svém internetovém prohlížeči povoleny cookie. Vše najdete v nastavení prohlížeče.
Přihlásit se
200 Kč na nákup