Nuxe - péče o pleť z Francie - ceny od 149 Kč

Končí za .

Historie značky Nuxe sahá až do 50. let 20. století. Tehdy se jednalo o výzkumnou laboratoř, zabývající se aromaterapií a bylinnou medicínou. Tuto laboratoř v roce 1989 pozvedla žena s nadšením pro rostliny a přírodní kosmetiku - Aliza Jabèz, dcera lékárníka, který jí sympatie k síle přírody předal a vedl ji v její cestě za stvořením přírodní kosmetiky bez parabenů, umělých barviv, minerálních olejů a složek živočišného původu, s výjimkou včelích produktů.

Kosmetika Nuxe cílí na využití síly rostlinné části přírody a svým zákaznicím nabízí produkty, které ocení i jejich velmi citlivá pleť.

Dnes je společnost Nuxe kosmetickou jedničkou ve Francii. Přelom pro ni znamenalo stvoření Zázračného oleje Huile Prodigieuse, který si podmanil ženy svou vůní i multifunkčností. Také ostatní produkty značky Nuxe Vás zahalí do nádherné vůně.

O inovátorském přístupu společnosti Nuxe svědčí i fakt, že má již téměř 45 podaných patentů v oblasti výroby kosmetiky. O přístupu společnosti ke světu pak vypovídá i její zapojení do projektu pro záchranu včel či projektu 1001 fontána, který pomáhá v rozvojových zemích s instalací fontán s pitnou vodou.

Filtry
Cenové rozpětí
   
Velikost
Celkem nalezeno produktů: 54
200 Kč na nákup