Sada péče o oční okolí a rty Targeted Essential Anti Wrinkles Correction, Crow's Feet & Sagging Skin, STGY, 15 ml + 15 ml

8 284 Kč
1 219 Kč

Vyprodáno

Zpevňovací denní a noční přípravek Eyes Tensor Day & Night Care -  tento nezbytný denní a noční přípravek viditelně snižuje výskyt vrásek, kruhů pod očima a aktivně bojuje proti poklesu víček.
Pokles kolagenových vláken během procesu stárnutí je jedním z důvodů vzniku vrásek a ztráty pružnosti. Propojení patentovaného přírodního činidla proti stárnutí NB770-D s komplexem regulačních aktivních složek představuje vynikající prostředek pro kontrakci a reorganizaci kolagenových vláken v součinnosti s mikrooběhem, což vede k trvalému odstranění známek stárnutí i kruhů pod očima.
Již po nanesení tento přípravek zázračně zlepšuje pevnost a pružnost víček a současně vyhlazuje vrásky v okolí očí.

Aplikuje se ráno a/nebo večer na čistou a tonifikovanou pokožku. Naneste malé množství kolem očí a na horní víčko a lehkými poklepy konečky prstů stimulujte mikrocirkulaci.

Denní a noční sérum Intense Global Lifting Eyes Day & Night Care - Denní a noční sérum Global Lift na oči díky silné koncentraci aktivních součástí odstraňuje hluboké vrásky kolem očí a zásadním způsobem bojuje proti poklesu víček.

Toto sérum využívá dvojitý účinek koncentrovaných aktivních látek: patentovaný aktivní princip boje proti stárnutí NB770-Cviditelně omezuje pokles víček a stimuluje syntézu kolagenových vláken. Betaine bojuje proti stárnutí a zvyšuje buněčnou obnovu.Hydrolyzovaná sójová mouka chrání elasticitu vláken, udržuje pružnost kolagenových vláken a trvale zlepšuje pevnost pokožky.
Již od první aplikace toto jedinečné sérum znatelně snižuje výskyt kruhů pod očima a nejrůznějších vrásek.

Aplikuje se ráno a/nebo večer na čistou a tonifikovanou pokožku. Naneste malé množství kolem očí a na horní víčko a lehkými poklepy konečky prstů stimulujte mikrocirkulaci.
Značka: Luxyor
Kategorie: Dámská pleťová kosmetika
Kód: STGY
Určení: Unisex

Náš kód: 1152202

Luxyor

Luxyor

Luxyor je značka luxusní francouzské kosmetiky se zázračnými účinky díky koncentrovaným přírodním látkám ve spojení s vědeckými výzkumy. Kosmetika Luxyor nabízí revoluční řešení péče o pleť, zpomaluje proces stárnutí pleti a její účinky jsou znatelné již po prvním použití. Více o značce


250 výdejních míst

Zobrazit více

Vrácení zdarma do 14 dní

na prodejnách Mall

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1 990 Kč

Rozdáváme 200 Kč

Zaregistrujte se


Přihlásit se
200 Kč na nákup