Stěhujeme se na MALL.cz

Všechny oblíbené značky najdete na jednom místě!

Na co se můžete těšit:

Nový věrnostní klub se slevou 20 % na první nákup a dopravou zdarma na 6 měsíců

Více jak 250 výdejních míst

Nejširší sortiment, nejlepší ceny

Přejít na MALL.CZ/moda

Máte účet na BigBrands?

Čekáte na objednávku?

Nebojte, dorazí k vám.
Všechny objednávky z BigBrands.cz vyřídíme.

Potřebujete informace ke své objednávce? Kontaktujte nás na e-mailu bigbrands@mall.cz.

Chcete něco vrátit?

Zboží k vrácení nebo reklamaci přineste na jakoukoli pobočku MALL Shop nebo pošlete na adresu:

Reklamační oddělení
Logistické centrum MALL.CZ
Prologis Park Jirny, Hala DC5, rampa 79
Poděbradská 771, 250 90 Jirny

Zajímají vás další informace?

Ke dnešnímu dni se stává e-shop Bigbrands.cz součástí MALL.CZ a na stávající webové stránce již nebude dostupný.

Všechny vaše objednávky provedené na eshopu Bigbrands.cz najdete po přihlášení v rámci svého účtu na MALL.CZ.

Jak se na MALL.cz přihlásím?

  1. Pokud máte účet na MALL.cz, stačí se jen přihlásit, jak jste zvyklí a objednávky Bigbrands.cz uvidíte v přehledu objednávek.
  2. Pokud nejste zákazník MALL.cz, přihlaste se prosím pod přihlašovacími údaji, které jste používali na webu Bigbrands.cz. V přehledu objednávek uvidíte své historické objednávky z webu Bigbrands.cz.

Přihlásit se stále můžete do vašeho účtu na Bigbrands zde. Aktuálně je dostupná už jen náhledová verze, tzn.vidíte svoje objednávky a další údaje, ale není možné nic upravovat.

Zboží k vrácení nebo reklamaci doneste na jakoukoliv pobočku MALL Shop nebo ho odešlete poštou podle tohoto návodu.

Nevyčerpané kredity z účtu Bigbrands.cz vám vyměníme za slevový poukaz, který budete moci uplatnit na MALL.CZ na veškerý sortiment módy. Sleva vám přijde automaticky do e-mailu.

Pokud máte vytvořený účet na Bigbrands.cz a chodily vám pravidelně do e-mailu reklamní sdělení, pak jste automaticky členem MALL klubu Bigbrands a můžete čerpat všechny výhody. Informaci jsme zasílali do vaší e-mailové schránky.

Pokud nemáte účet na Bigbrands.cz nebo od vás nemáme souhlas se zasíláním reklamních sdělení, ale i tak chcete čerpat klubové výhody, stačí se jen registrovat do MALL klubu Bigbrands.

Pokud jste se jako zákazník Bigbrands.cz stal automaticky členem MALL klubu Bigbrands (viz. bod výše), již byste ve své schránce měli najít e-mail s unikátním kódem na slevu v hodnotě 20 %. Sleva je platná 1 měsíc a využít ji můžete na veškerý dětský sortiment.

Pokud jste se nestal automaticky členem klubu a chcete slevu získat, stačí se jen registrovat. V moment registrace vám dorazí potvrzující e-mail s unikátním kódem na slevu v hodnotě 20 %. Sleva je platná 1 měsíc a využít ji můžete na veškerý sortiment módy.

Pokud jste se jako zákazník Bigbrands.cz stal automaticky členem MALL klubu Bigbrands (viz. bod výše), automaticky se vám doprava zobrazí v předposledním kroku objednávky. Doprava zdarma platí na Mall Shop, Mall Point, Mall Box i doručení na vybranou adresu.

Pokud jste se nestal automaticky členem klubu a chcete dopravu zdarma na půl roku získat, stačí se jen registrovat. Po registraci se vám automaticky doprava zdarma zobrazí v předposledním kroku objednávky. Doprava zdarma platí na Mall Shop, Mall Point, Mall Box i doručení na vybranou adresu.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu na e-mailu bigbrands@mall.cz nebo na telefonu +420 226 256 113 (Po - Pá: 8:00 – 20:00 a So - Ne: 9:00 - 18:00).

Sledujte nás dál na sociálních sítích